Løperapport 17.04.2017
(arildb) Svea/Mylla: Mylla løypeforening 17/4 kl. 06:08:- 3.5 grader, Snøvær. 6-7 cm snø siste døgn. Total snødybde er 0 - 30 cm.
På Mylla snødde det hele dagen igår uten at det ble noe særlig ut av det, men på sen ettermiddag/kveld økte det på slik at nå ser det mer ut som desember enn midten av april. Innover i marka har det visst kommet mer enn de 6-7 cm som her på Svea. Prepper fra Mylla dam nå på morgenen, men det ser ut som det blir bare Bislingveien som blir preppet. Veien Mylla syd har spor etter tidligere prepp, det er riktignok kommet snø etter det. Problemet er at det ikke ønskes maskinprepp der videre utover nå. Desverre.Foto: arildb
Fotoet igår er fra parkeringsplassen på Mylla 5 nov, da sesongens første løyper ble preppet. Noen ville være de første i løypa.